1 Tétel

Készleten

Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!

203 475,00 Ft‎ adóval

A Corally csapata büszkén mutatja be a gyorsan növekvő 1/8 elektromos palacsinta kategória új büszkeségét!

Köszöntsd a Team Corally SSX-823 Competition Pan Car-t.

Az SSX-823 a sikeres SSX-8X konstrukció legújabb fejlesztése, amely számos nemzeti és nemzetközi címet nyert. Az SSX-823 minden egyes alkatrészét mérnökeink gondosan átgondolták és újragondolták, hogy egy olyan Pan Car alvázat kapjunk, amely felülmúlhatatlan. Tehetséges tesztpilótáink és mérnökeink számtalan napnyi szigorú tesztelése vezetett az SSX-823 különleges kialakításához, ahol a súlycsökkentés volt a prioritás, az újratervezett alváz/rugós rendszer kiváló vezethetőséget biztosít, és ahol továbbfejlesztett hajtáslánc-elemeket használtak a rendelkezésre álló motorteljesítmény jobb elosztása érdekében. Az SSX-823 összes alkatrésze a legmagasabb minőségű kompozit nejlon/műanyag, szénszál, alumínium és különböző fémek felhasználásával készült, biztosítva a rendkívüli pontosságot és konzisztenciát. A lényeg, hogy az SSX-823 egy kiváló 1/8-os közúti futómű. Az első versenyeken lenyűgözte a versenytársakat, ahol az SSX-823 prototípusok azonnal az első helyeket szerezték meg.

A Team Corally SSX-823 már a dobozból kivéve is győztes, versenyzők tervezték versenyzőknek!